Pobierz katalog

New York, New York

Nowe biuro sprzedaży w Ameryce Północnej, w Nowym Jorku

Almelo, Holandia oraz Nowy York, USA, marzec 2016. TECNOTION z przyjemności ogłasza otwarcie nowego biura sprzedaży w Nowym Jorku, w Ameryce Północnej, mającego wspierać Klinetów i zapewniać ekspansję w tym regionie.

 

Tecnotion to uznany światowy lider w produkcji komponentów napędów bezpośrednich, zarówno liniowych jak i obrotowych do zastosowań w szeroko pojętej automatyzacji, branży półprzewodników, drukarskiej, robotyce oraz maszynach narzędziowych i portalowych. “ Bycie blisko klienta było i jest dla nas zawsze istotne. Otworzenie nowego biura pozwoli nam jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby klientów i gwarantować szybki czas reakcji na zapytania dotycząc wsparcia technicznego”, powiedział Bob Jonker, wiceprezes Tecnotion. “Z satysfakcją pokieruję rozwojem firmy Tecnotion poprzez lokalną obecność na rynku północnoamerykańskim”, oświadczył Glenn Bythrow – kierownik sprzedaży na Amerykę Północną. Z ponad 20 letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów w zakresie napędów i systemów sterowania. Tecnotion ma teraz do dyspozycji silne wsparcie w Ameryce Północnej.

Nowe biuro “Tecnotion USA” to najnowszy punkt sprzedaży po nowych oddziałach w Niemczech, Korei i Polsce. Każdy z nich działa jako bezpośredni przedstawiciel Tecnotion. Tecnotion NY mieści się przy 13 Shirley Lane, West Babylon, NY, 11704. Kontakt do biura: sales@tecnotion.com lub +01 (631) 983-2833.

Aktualności

Nowa seria silników momentowych QTL

Seria QTL–A jest dotychczas nawiększą serą silników momentowych produkowanych przez firmę i charakteryzuje… Więcej

Direct Drive Motor Selection & Simulation Tool

Tecnotion launched its new online simulation tool. This new online tool replaces our offline tool. With… Więcej