KARIERA

 
 

Talent w Tecnotion

Czy Twój talent się marnuje? Czy szukasz większej satysfakcji ze swojej pracy?Czy szukasz wyzwań które sprawią, że w pełni wykorzystasz swój potencjał?
Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak to dołącz do Tecnotion, uczciwej firmy respektującej indywidualności, dającej możliwości rozwoju osobistego, zachęcającej do zespołowej pracy, oczekującej profesjonalizmu i wymagającej wysokiej jakości pracy. 

Tecnotion jest jedyną na świecie firmą high-tech specjalizująca się tylko i wyłącznie w rozwoju i produkcji silników liniowych. Nasze produkty napędzają niezliczoną ilość aplikacji na całym świecie istotnie wspomagając rozwój technologiczny. Twój komputer, telewizor, smartfon i wiele innych ... żaden z nich nie może być produkowany bez naszych silników. To oznacza, że nasza organizacja nigdy nie stoi w miejscu i stale szuka nowych wyzwań.

Nasi pracownicy ,wysoko zmotywowani, pracujący ramię w ramię profesjonaliści są biciem serca naszej organizacji. Głównym czynnikiem motywującym w naszej firmie jest autonomia i wysoki poziom odpowiedzialności. Jesteś dla nas tak ważny, ponieważ Twoje wysiłki przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji i my to doceniamy. Dzięki takiemu podejściu praca w Tecnotion jest inspirująca, a przede wszystkim satysfakcjonująca.

NIE MARNUJ SWOJEJ SZANSY! PODEJMIJ WYZWANIE JUŻ DZIŚ! 

Praca w firmie Tecnotion oznacza więcej niż tylko wkład w rozwój naszych rozwiązań technicznych na arenie międzynarodowej. Nasza centrala w Almelo w Holandii zatrudnia około 130 pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Chinach zatrudnia ponad 125 osób. Wszystkie działy - operacje, logistyka, sprzedaż, badania i rozwój, inżynieria, jakość, finanse i HRM - spotykają się w tych lokalizacjach.

Nasza firma stale się rozwija regularnie poszukujemy nowych współpracowników. Oferty pracy są zazwyczaj ogłaszane na stronie internetowej, ale tymczasowe wakaty są zwykle wypełniane innymi kanałami rekrutacji.

Zainteresowany pracą w Tecnotion? A może chciałbyś być poinformowany o rozwoju naszej organizacji? Zasubskrybuj aby dołączyć do Tecnotion Talent Pool. Wyślij e-mail z CV i oczywiście swoje zainteresowania zawodowe na adres hrm@tecnotion.com. Nasz dział HRM skontaktuje się z Tobą, gdy pojawią się odpowiednie miejsca pracy.

Aktualności

Nowa seria silników momentowych QTL

Seria QTL–A jest dotychczas nawiększą serą silników momentowych produkowanych przez firmę i charakteryzuje… Więcej

Direct Drive Motor Selection & Simulation Tool

Tecnotion launched its new online simulation tool. This new online tool replaces our offline tool. With… Więcej