KARIERA

 
 

Talent w Tecnotion

Czy Twój talent się marnuje? Czy szukasz większej satysfakcji ze swojej pracy?Czy szukasz wyzwań które sprawią, że w pełni wykorzystasz swój potencjał?
Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak to dołącz do Tecnotion, uczciwej firmy respektującej indywidualności, dającej możliwości rozwoju osobistego, zachęcającej do zespołowej pracy, oczekującej profesjonalizmu i wymagającej wysokiej jakości pracy. 

Tecnotion jest jedyną na świecie firmą high-tech specjalizująca się tylko i wyłącznie w rozwoju i produkcji silników liniowych. Nasze produkty napędzają niezliczoną ilość aplikacji na całym świecie istotnie wspomagając rozwój technologiczny. Twój komputer, telewizor, smartfon i wiele innych ... żaden z nich nie może być produkowany bez naszych silników. To oznacza, że nasza organizacja nigdy nie stoi w miejscu i stale szuka nowych wyzwań.

Nasi pracownicy ,wysoko zmotywowani, pracujący ramię w ramię profesjonaliści są biciem serca naszej organizacji. Głównym czynnikiem motywującym w naszej firmie jest autonomia i wysoki poziom odpowiedzialności. Jesteś dla nas tak ważny, ponieważ Twoje wysiłki przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji i my to doceniamy. Dzięki takiemu podejściu praca w Tecnotion jest inspirująca, a przede wszystkim satysfakcjonująca.

NIE MARNUJ SWOJEJ SZANSY! PODEJMIJ WYZWANIE JUŻ DZIŚ! 

Praca w firmie Tecnotion oznacza więcej niż tylko wkład w rozwój naszych rozwiązań technicznych na arenie międzynarodowej. Nasza centrala w Almelo w Holandii zatrudnia około 130 pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Chinach zatrudnia ponad 125 osób. Wszystkie działy - operacje, logistyka, sprzedaż, badania i rozwój, inżynieria, jakość, finanse i HRM - spotykają się w tych lokalizacjach.

Nasza firma stale się rozwija regularnie poszukujemy nowych współpracowników. Oferty pracy są zazwyczaj ogłaszane na stronie internetowej, ale tymczasowe wakaty są zwykle wypełniane innymi kanałami rekrutacji.

Zainteresowany pracą w Tecnotion? A może chciałbyś być poinformowany o rozwoju naszej organizacji? Zasubskrybuj aby dołączyć do Tecnotion Talent Pool. Wyślij e-mail z CV i oczywiście swoje zainteresowania zawodowe na adres hrm@tecnotion.com. Nasz dział HRM skontaktuje się z Tobą, gdy pojawią się odpowiednie miejsca pracy.

Aktualności

Direct Drive Motor Selection & Simulation Tool

Tecnotion launched its new online simulation tool. This new online tool replaces our offline tool. With… Więcej

Nowa seria silników momentowych QTL

Seria QTL–A jest dotychczas nawiększą serą silników momentowych produkowanych przez firmę i charakteryzuje… Więcej