Tecnotion

Tecnotion: The Linear Motor Company

 
 

The Linear Motor Company

Tecnotion to światowy autorytert w zakresie napędów bezpośrednich. Jako uprzednia część firmy Philips, jesteśmy jedynym na świecie, niezależnym producentem silników liniowych i momentowych. Specjalizujemy się wyłącznie w projektowaniu i produkcji napędeów bezpośrednich, oferując profesjonalną wiedzę, obsługę klienta oraz jakość produktów, jakimi nie mogą poszczycić się pozostali producenci w tej branży.

Wsparcie sprzedaży

Sales

Tecnotion posiada globalną sieć sprzedaży opartą na lokalnych biurach sprzedaży oraz wykwalifikowanych partnerach handlowych. Każdy projekt klienta traktujemy jak wyjątkowy przypadek o określonych wymaganiach i potrzebach. Współpracując z Tecnotion macie Państwo do dyspozycji wysokowykwalifikowany zespół inżynierów sprzedaży. Nasi pracownicy służą wsparciem i pomocą przez cały proces od pierwotnego pomysłu aż po wdrożenie naszych produktów. Naszym klientom oferujemy konkurencyjność w postaci silników o wyjątkowych możliwościach, zarówno spośród pozycji katalogowych jak i produktów niestandardowych.

Innowacje

Quality testing

Tecnotion dba nie tylko o spełnianie bieżących potrzeb klientów. Pracujemy także nad dostosowaniem się do przyszłych wymagań produkcyjnych  poprzez inwestowanie w badania i rozwój nowych technologii i procesów technologicznych. Ciągle przekraczamy granice technologiczne, pozwalając naszym klientom na zachowanie konkurencyjnej pozycji poprzez dostarczanie optymalnych rozwiązań, zarówno pod kątem parametrów jak i całkowitych kosztów eksploatacyjnych.

Produkcja & Logistyka

Manufacturing

Dzięki nam klienci mogą uniknąć kosztownych przestojów, ponieważ nasze niezawodne produkty dostarczane są zawsze na czas. Jakość gwarantowana jest poprzez rygorystyczne procesy oraz testy, jakim poddawane są nasze wyroby przed opuszczeniem fabryki. Zapewniamy niezawodne dostawy i służymy pomocą w zakresie rozeznania trendów rynkowych poprzez współpracę z klientem i pomoc w planowaniu, prognozowaniu i uzgodnieniach logistycznych. Dysponujemy także możliwością natychmiastowego zwiększenia produkcji. Będąc firmą globalną, z magazynami na całym świecie, mamy możliwość szybkiej i optymalnej kosztowo wysyłki produktów najwyższej jakości.

Dbałość o klienta

Logistics

 Konsekwentnie dokładamy wszelkich starań dla rozwoju naszej organizacji, koncentrując się jednocześnie na Państwa potrzebach. Dogłębna wiedza oraz wysoki stopień specjalizacji pozwalają nam dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Im lepiej rozumiemy cele i problemy Państwa firmy, tym bardziej optymalne rozwiązanie możemy zaproponować. Koncentrując wszystkie nasze wysiłki na produkcji silników, rozwoju technologicznym oraz relacjach z klientami, pragniemy być elastycznym, i niezawodnym partnerem, gwarantując ciągłość oraz wartość dodaną w łańcuchu dostaw dla naszych klientów.

Skupiamy się ponadto na uzyskaniu i utrzymaniu najwyższych norm jakości.

 

 

 

Aktualności

Nowa seria silników momentowych QTL

Seria QTL–A jest dotychczas nawiększą serą silników momentowych produkowanych przez firmę i charakteryzuje… Więcej

Direct Drive Motor Selection & Simulation Tool

Tecnotion launched its new online simulation tool. This new online tool replaces our offline tool. With… Więcej